CRCW25122K40JNEH
MFR.Part #
CRCW25122K40JNEH
JLCPCB Part #
C2123210
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4kΩ 300V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS