SMCG43CAHE3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG43CAHE3/9AT
JLCPCB Part #
C1983963
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW@10/1000us 1uA 21.6A@10/1000us 43V 52.8V 69.4V Bidirectional TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS