SMCG33CAHE3/9AT
MFR.Part #
SMCG33CAHE3/9AT
JLCPCB Part #
C1984111
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 28.1A@10/1000us 33V 40.6V 53.3V Bidirectional TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS