SMCG70AHE3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG70AHE3/57T
JLCPCB Part #
C1982265
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 113V 13.3A@10/1000us 1uA 70V 86V TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS