SMCG40AHE3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG40AHE3/9AT
JLCPCB Part #
C3702879
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 23.3A 40V 44.4V 64.5V TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS