SMCG58CA-E3/57T
MFR.Part #
SMCG58CA-E3/57T
JLCPCB Part #
C1982900
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 16A@10/1000us 1uA 58V 71.2V 93V Bidirectional TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS