P0402Y3300BNT
MFR.Part #
P0402Y3300BNT
JLCPCB Part #
C4065902
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS