SMCG36CA-M3/57T
MFR.Part #
SMCG36CA-M3/57T
JLCPCB Part #
C3713923
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 25.8A 36V 40V 58.1V Bidirectional TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS