SMCG24AHE3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG24AHE3/57T
JLCPCB Part #
C1982356
Description
1.5kW@10/1000us 1uA 24V 29.5V 38.6A@10/1000us 38.9V TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS