SMCG110CAHE3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG110CAHE3/57T
JLCPCB Part #
C1985185
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 110V 123V 177V 1uA 9.3A@10/1000us Bidirectional TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS