SMCG18CA-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG18CA-M3/57T
JLCPCB Part #
C3708709
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 18V 1uA 20V 29.2V 51.4A Bidirectional TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS