MASMCG110CAE3
MFR.Part #
MASMCG110CAE3
JLCPCB Part #
C2625688
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
1.5kW 110V 122V 177V 8.4A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)