SMCG18A-E3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG18A-E3/9AT
JLCPCB Part #
C1982695
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 18V 1uA 22.1V 29.2V 51.4A@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS