SMCG58A-E3/9AT
MFR.Part #
SMCG58A-E3/9AT
JLCPCB Part #
C3708026
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 16A 1uA 58V 64.4V 93V TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS