SMCG17A-E3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG17A-E3/57T
JLCPCB Part #
C1982639
Description
1.5kW@10/1000us 17V 1uA 20.9V 27.6V 54.3A@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS