SMCG17A-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG17A-M3/57T
JLCPCB Part #
C5900095
Package
SMCG(DO-215AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 17V 18.9V 1uA 27.6V 54.3A@10/1000us TVS Unidirectional SMCG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS