ERL32820R00GKEA500
MFR.Part #
ERL32820R00GKEA500
JLCPCB Part #
C3382863
Description
-65℃~+175℃ 1W 820Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors