SMC5K75CA-M3/I
MFR.Part #
SMC5K75CA-M3/I
JLCPCB Part #
C3703722
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 121V 1uA 41.3A 5kW 75V 83.3V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS