RNC55J1322BSB14
MFR.Part #
RNC55J1322BSB14
JLCPCB Part #
C1455810
Description
-65℃~+175℃ 125mW 13.2kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors