SMC5K70CA-M3/I
MFR.Part #
SMC5K70CA-M3/I
JLCPCB Part #
C3705064
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 113V 1uA 44.2A 5kW 70V 77.8V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS