SMC5K70A-M3/I
MFR.Part #
SMC5K70A-M3/I
JLCPCB Part #
C7083415
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 113V 1uA 274A@8/20us 40kW@8/20us 70V 77.8V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS