BFC238333113
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238333113
JLCPCB Part #
C3795778
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11nF 350V、1kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS