RNX10051K0JNLB
MFR.Part #
RNX10051K0JNLB
JLCPCB Part #
C1465532
Description
-55℃~+225℃ 2.5W 51kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL26.4mm Through Hole Resistors ROHS