SMC5K28CA-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMC5K28CA-M3/I
JLCPCB Part #
C3703585
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 110A 1uA 28V 31.1V 45.4V 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS