SMC5K58CA-M3/I
MFR.Part #
SMC5K58CA-M3/I
JLCPCB Part #
C3703264
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 53.4A 58V 5kW 64.4V 93.6V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS