SMC5K24CA-M3/H
MFR.Part #
SMC5K24CA-M3/H
JLCPCB Part #
C3704612
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 129A 1uA 24V 26.7V 38.9V 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS