CMF5523K400BHR6
MFR.Part #
CMF5523K400BHR6
JLCPCB Part #
C3517790
Description
-55℃~+175℃ 23.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors