SMC5K10A-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMC5K10A-M3/I
JLCPCB Part #
C3703950
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-55℃~+150℃ 10V 10uA 11.1V 17V 294.1A 5kW TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS