SMDJ7.5A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ7.5A-HRA
JLCPCB Part #
C1977711
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 12.9V 232.6A 3kW@10/1000us 50uA 7.5V 8.33V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS