SMC5K17A-M3/I
MFR.Part #
SMC5K17A-M3/I
JLCPCB Part #
C3701577
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-55℃~+150℃ 17V 18.9V 181.2A 27.6V 2uA 5kW TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS