SMC3K58CA-M3/57
MFR.Part #
SMC3K58CA-M3/57
JLCPCB Part #
C3703445
Description
-55℃~+150℃ 2uA 32.1A 3kW 58V 64.4V 93.6V Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS