SMC3K78CA-M3/57
MFR.Part #
SMC3K78CA-M3/57
JLCPCB Part #
C1976750
Description
126V 23.8A@10/1000us 2uA 3kW@10/1000us 78V 95.8V Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS