SMC3K48CA-M3/57
MFR.Part #
SMC3K48CA-M3/57
JLCPCB Part #
C1974274
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 38.8A@10/1000us 3kW@10/1000us 48V 58.9V 77.4V Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS