SMBJ7.5CD-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ7.5CD-M3/I
JLCPCB Part #
C1976498
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 12.7V 47.2A@10/1000us 600W@10/1000us 7.5V 75uA 9.08V Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS