SMBJ78D-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ78D-M3/I
JLCPCB Part #
C1973895
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
124V 4.46A@10/1000us 500nA 600W@10/1000us 78V 90.8V TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS