SMBJE200CAH
MFR.Part #
SMBJE200CAH
JLCPCB Part #
C3714723
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 1.9A 1uA 200V 224V 324V 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS