SMBJ58D-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ58D-M3/H
JLCPCB Part #
C1973805
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
500nA 58V 6.5A@10/1000us 600W@10/1000us 70.2V 92.3V TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS