SMBJ51A-M3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ51A-M3/52
JLCPCB Part #
C1979341
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
1uA 51V 600W@10/1000us 62.7V 7.3A@10/1000us 82.4V TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS