SMBG51A-M3/52
MFR.Part #
SMBG51A-M3/52
JLCPCB Part #
C3702238
Description
-55℃~+150℃ 1uA 51V 56.7V 600W 7.3A 82.4V TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS