SMBJ33CD-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ33CD-M3/H
JLCPCB Part #
C2856695
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 11.5A@10/1000us 33V 40V 500nA 52.5V 600W@10/1000us Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS