SMBJ43CA-M3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ43CA-M3/52
JLCPCB Part #
C1982032
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
1uA 43V 52.8V 600W@10/1000us 69.4V 8.6A@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS