RNC50H4990BSB14
MFR.Part #
RNC50H4990BSB14
JLCPCB Part #
C1463442
Description
-65℃~+175℃ 100mW 499Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors