SMBG43CA-M3/52
MFR.Part #
SMBG43CA-M3/52
JLCPCB Part #
C1982536
Description
-65℃~+175℃ 43V 47.8V 600W@10/1000us 69.4V 8.6A Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS