SMBJ24CD-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ24CD-M3/I
JLCPCB Part #
C335775
Package
SMB(DO-214AA)
Description
15.6A 24V 27.1V 38.4V 500nA 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS