ERC5519K600FKEA600
MFR.Part #
ERC5519K600FKEA600
JLCPCB Part #
C3399978
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 19.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS