ERC501K1800DHEK500
MFR.Part #
ERC501K1800DHEK500
JLCPCB Part #
C3426980
Description
-65℃~+175℃ 1.18kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS