SMBJ14A-E3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ14A-E3/52
JLCPCB Part #
C3707134
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.6V 1uA 23.2V 25.9A 600W TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS