RN60E4220FBSL
MFR.Part #
RN60E4220FBSL
JLCPCB Part #
C1432175
Description
-65℃~+175℃ 250mW 422Ω Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors