RL20S683GR36
MFR.Part #
RL20S683GR36
JLCPCB Part #
C1776129
Description
-65℃~+175℃ 500mW 68kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors