SMBJ130D-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ130D-M3/H
JLCPCB Part #
C1973734
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
130V 157V 2.53A@10/1000us 206V 500nA 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS